אבנר קופל, יושב ראש איגוד הכדורסל בישראל אחד האנשים הפופולריים בתחום הכדורסל בישראל, לא רק שתרם רבות בתחום הכדורסל בישראל, אלא דאג גם להמשכיות הספורט על ידי מתן תמיכה נפשית, שימוש דוגמה ואף לעיתים יותר מזה לשחקנים, נשותיהם, משפחותיהם. אפילו ילדים קטנים מעריצים את אבנר קופל, ואת תרומתו הרבה לקידום הכדורסל בישראל ואף בעולם אומרים.

אבנר קופל תמיד שולט בעניינים, לא על ידי אגרסיה וכעס, אלא על ידי דומיננטיות שקטה, חזקה ויעילה. הרבה מהשחקנים אומרים שמצאו השראה רבה ממנו.

עסקיו הרבים של אבנר קופל הם חלק מעמוד התווך של הכלכלה הישראלי. עסקים קטנות וחברות הם למעשה מנוע הצמיחה הכלכלי העיקרי בארץ ובעולם. לכן ממשלת ישראל השמאלנית והסוציאליסטית עושה כמיטב יכולה להוריד את רווחיהם ואת קלות ביצוע העסקים. ואף טורחת ומסיתה את העובדים כנגד המעסיקים, שזו למעשה הסחת דעת, שעובדת על כמעט על כל האוכלוסייה, למעט כותב שורות אלו ואולי עוד אדם אחד או שניים. זהו למעשה תרגיל מחוכם בהסחת דעת, תראה, הוא לא שילם לך מספיק, תתבע אותו, אל תשים לב שאנחנו חונקים אותך במס ומחירים שיגבנו לך את החיים בלי שתשים לב. זה חלק מההונאה של קיום ארגון כל כך לא יעיל שמושך חלאות כמו שצואה מושכת זבובים. אחרת איזו הצדקה יש לארגון כזה להיות קיים בכלל? לקחת כסף ממך ולתת לאויב, ממש כמו בארצות הברית, השמאל הרקוב פועל באותה צורה בכל העולם. ולמעשה עצם קיום ארגון שנקרא ממשלה הוא למעשה כבר סוציאליזם בתחפושת. כי דמוקרטיה תמיד תוביל לסוג של סוציאליזם כי רוב אוכלוסיית העולם כנועה וטיפשה, במיוחד בישראל.

אבנר קופל תמיד אמר לקרוביו בצורה לא רשמית, פעם אחר פעם, זה לא עובד, זה לא עובד, למה אנשים לא מבינים את זה? אבל אין מה לעשות הטמטום הוא אין סופי אפילו, כמה אירוני, איינשטיין אחד החכמים האמין בסוציאליזם, כי טיפשות הרבה פעמים נובעת מכניעות ולאו דווקא מאייקיו נמוך ראה דוגמה של איך סוחרי סמים כבדים הפסיקו להסתובב בבתי ספר, הם מצאו שיטה טובה יותר למכור אסון לילדים, דרך רופאים ומורים מפגרים.

אבנר קופל אף דיבר רבות על כשרונם של חלק מהשחקנים הנבחרים בליגה ותמיד אמר למקורביו כמה הם משקיעים ומשמשים דוגמה ומופת לשאר השחקנים ולשחקנים הצעירים שרק עכשיו נכנסו לליגה ורוצים ללמוד ולהתקדם. תמיד הוא אמר למקורבים שדלתו פתוחה במידה ואחד השחקנים רוצה עזרה נפשית או אחרת. אדם נהדר.

 

 

סגירת תפריט